Koniec wypadania włosów

image_166_300px

Tu kończy się wypadanie włosów – SpeLa707

Instytut Badań SpeLa707 przez okres 10 lat zajmował się opracowaniem formuły tych produktów. Od 1990 ponad 20 mln$ zostało zainwestowanych w badania, których efektem było stworzenie poniższych produktów :

Szampon Spela 707 do skóry głowy

zapobiega wypadaniu włosów i pojawieniu się łupieżu, odżywiając jednocześnie cebulkę włosa. Należy użyć 2-3 krople szamponu do jednego mycia. Wmasować szampon w skórę, zaczynając od czubka głowy w kierunku karku. Następnie obficie spłukać wodą. Spektakularny efekt stosowania szamponu widoczny jest po około 6 tygodniach. Używanie dwóch produktów Spela707 jest nieodzowne.

Serum Spela707 do miejscowego stosowania

hamuje działanie enzymu 5alfareduktazy i zmniejsza formowanie się DHT. Działając na korzeń włosa, odbudowuje cebulki włosów i wspomaga podział komórek włosów i ich szybką regenerację. Zapobiega pojawieniu się uczucia świądu i uciążliwego łupieżu. Zwalcza przyczyny wypadania włosów od pierwszych tygodni stosowania preparatu. W początkowym okresie stosowania serum cebulki w błyskawicznym tempie dają życie nowym, o wiele mocniejszym włosom. Po dłuższym okresie używania preparatu włosy stają się bardziej wytrzymałe na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Stosować miejscowo, wmasowując w skórę głowy małą kropelkę serum ( na całą skórę głowy należy wykorzystać maksymalnie 4-5 kropli ). Masować, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Aplikować na suchą skórę głowy.

Facebook