SpeLa 707 - tu kończy się wypadanie włosów

23 / 4 / 2013

Naturalne produkty SpeLa 707 to oryginalna formuła opracowana w celu przyspieszenia procesu odrostu włosa oraz zapewnienia higieny i zdrowia skóry głowy. Instytut Badań SpeLa707 przez okres 10 lat zajmował się opracowaniem formuły tych produktów, inwestując ponad 20 mln $, w efekcie stworzono:
  • Szampon SpeLa 707 do skóry głowy - zapobiega wypadaniu włosów i pojawieniu się łupieżu, odżywiając jednocześnie cebulkę włosa.
  • Odżywka SpeLa 707 - odżywia i regeneruje zniszczone włosy dla wszystkich osób o wrażliwej skórze głowy i delikatnych włosach. Regularne stosowanie szamponu i odżywki SpeLa707 zapewni skuteczne i dobroczynne rozwiązanie wzmacniające siłę włosów i zwiększy ich blask.
  • Serum SpeLa707 do miejscowego stosowania - hamuje działanie enzymu 5alfareduktazy i zmniejsza formowanie się DHT. Działając na korzeń włosa, odbudowuje cebulki włosów i wspomaga podział komórek włosów i ich szybką regenerację. Zapobiega pojawieniu się uczucia świądu i uciążliwego łupieżu. Zwalcza przyczyny wypadania włosów od pierwszych tygodni stosowania preparatu. W początkowym okresie stosowania serum cebulki w błyskawicznym tempie dają życie nowym, o wiele mocniejszym włosom. Po dłuższym okresie używania preparatu włosy stają się bardziej wytrzymałe na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.
Znaczący sukces produkty te zawdzięczają naturalnym aktywnym składnikom roślinnym, które odżywiają skórę głowy i pobudzają odrost włosów. Efektem wielu lat badań, jest to, że te specyficzne składniki zostały otrzymane w procesie separacji aktywnych składników z roślin azjatyckich takich jak: korzeń lukrecji, olej z pestek brzoskwiń, korzeń dzięgielu, korzeń szałwii, owoce krzewu Zanthoxyli, korzeń żeń-szenia, kłącza Cnidii, ekstrakty z krokosza barwieńskiego.

Wypadanie włosów: 94.1% pozytywnych wyników Wzrost i odrastanie włosów: 95,8% pozytywnych wyników
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe