Warsztaty Piękniejsze Życie w Gdańsku!

13 / 10 / 2015

W gdańskim Wojewódzkim Centrum Onkologii 28.09.2015 odbyły się Warsztaty Fundacji Piękniejsze Życie. Panie wyszły zachwycone i oczywiście piękne. Niektóre skusiły się, by przymierzyć peruki i turbany. Od 6 minuty zaczyna się relacja w Teleexpresie Extra. Zapraszamy!
Pod koniec października odbędą się kolejne Warsztaty. Z Fundacją współpracujemy już od dobrych kilku lat. Jaki partner, bierzemy aktywnie udział w organizowanych Warsztatach na oddziałach onkologicznych. Podczas tych warsztatów Panie mają okazję przejść przez 12 kroków pielęgnacji i makijażu, a od nas otrzymują turban z kolekcji Beaute de Femme. Niezależnie od tego, czy robią Panie makijaż regularnie, okazyjnie czy prawnie nigdy, odkrywamy razem w jak znacznym stopniu makijaż może pomóc w lepszym samopoczuciu. 

Szeroka paleta produktów, kolorów oraz technik makijażu umożliwia ukrycie lub pomniejszenie niedoskonałości takich jak zmiana kolorytu skóry, zwiększenie lub zmniejszenie wagi, „hiper pigmentacja” (pojawienie się ciemnych plam w przypadku jasnej cery i odwrotnie: jasnych plam w przypadku ciemnej cery), wypadanie brwi lub rzęs. Oczywiście nie należy zapominać, że zmiany, które obserwują Panie na twarzach mają charakter przejściowy.   
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe