„Wciąż mam siłę by żyć…” na Warsztatach Fundacji Piękniejsze Życie!

Jest strona na Facebooku BUUrak, która jest poświęcona jednej wspaniałej kobiecie przedstawiającej swoją walkę z rakiem.

„Strona jest poświęcona mojej walce z nowotworem. Pół żartem, pół serio. Żeby dać Wam znać, że wciąż mam siłę by żyć ❤️”

Trafiliśmy na nią, dzięki Warsztatom Fundacji Piękniejsze Życie http://www.piekniejszezycie.org/  w których aktywnie uczestniczymy udzielając informacji o perukach, turbanach i protezach piersi.

Chcemy Wam przekazać pozytywną energię, które pokazała autorka BUUrak’a

# Jeden dzień do operacji  (Czytaj: – operacja jest dziś i TRZYMAMY KCIUKI!)
I znowu jestem na warsztatach fundacji Fundacja Piękniejsze Życie 💜💛
Tym razem udało mi się złapać dziewczyny tuptając do nich prosto z oddziału Kliniki Piersi w CO 😉. Warsztaty jak zwykle mega ciekawe (wszystkie dziewczynki miały zrobione piękne makijaże 💋). Na dzisiejszych zajęciach pojawiła się także Pani Ela, ze swoją magiczną torbą z chustami, czapeczkami, turbanami i… PERUKAMI! I kiedy padło hasło: „mierzymy peruki”, wszystkim nam zaświeciły się oczy 😄! Muszę przyznać, że Pani Ela ma bardzo wprawne oko w dopasowywaniu peruk do konkretnej urody, bo niektóre z dziewczyn wyglądały absolutnie OSZAŁAMIAJĄCO 💋😍!!!!
Wszystkim polecam warsztaty – naprawdę WARTO W NICH UCZESTNICZYĆ ❗️

Dla zainteresowanych: Pani Ela pracuje w salonie peruk przy ul.Targowej 12. Salon dobiera także profesjonalnie protezy po mastektomii i biustonosze.
Czy przekazaliście już 1% swojego podatku? Zawsze możecie ofiarować go Fundacja Piękniejsze Życie – fundacji, która pomaga onko-pacjentkom odnaleźć swoją kobiecość (Dziewczynki Kocham Was za to i mocno całuję w oba poliki 😘😘😘😘😘!)