Przedłużanie i zagęszczanie włosów – dobieramy odpowiednie włosy

25 / 11 / 2019

 

Włosy słowiańskie

Wielu klientów zastanawia się, po jaki rodzaj włosów sięgnąć, aby wizualnie zagęścić i przedłużyć swoją fryzurę jednocześnie uzyskując możliwie najbardziej elegancki oraz naturalny jej wygląd. Z przyjemnością informujemy, że w naszym salonie konsumenci wybierać mogą spomiędzy rozlicznych rodzajów włosia naturalnego oraz syntetycznego. Szczególnie polecić pragniemy odmianę słowiańską, która to charakteryzują się ponadprzeciętną więc jakością oraz niezwykłą delikatnością. Ich główną zaletą jest fakt, iż zarówno przed jak i po ścięciu nie były one poddawane jakimkolwiek dodatkowym zabiegom stylizacyjnym czy konserwacyjnym. Zachwycą one Państwa oraz Państwa znajomych i rodzinę niesamowitym, głębokim, a także żywym kolorem, będącym jednocześnie naturalnym odcieniem pozyskanego z naturalnych źródeł włosia. Gwarantujemy, że barwa włosia odmiany słowiańskiej nie stanowi rezultatu poddania ich jakimkolwiek formom farbowania, częściowego barwienia, czy zmiany wyglądu poprzez zastosowanie środków chemicznych. Jesteśmy w pełni świadomi faktu, iż zabiegi takie mogłyby negatywnie odbić się nie tylko na ogólnej prezencji produktu finalnego, ale także sprawić, że wyglądałby on nienaturalnie i znacznie różniłby się od samodzielnie wyhodowanej fryzury, do której zostałby on zamocowany.

Jakie kolory włosów w odmianie słowiańskiej jesteśmy w stanie udostępnić naszym klientom zainteresowanym poprawą wyglądu oraz gęstości swojej czupryny? Z przyjemnością informujemy, że dysponujemy włosiem w najpopularniejszych i cieszących się największym zainteresowaniem odcieniach, spośród których wymienić należy przede wszystkim smolistą czerń, słoneczny blond, jesienny kasztan, czy w końcu - ognistorudą czerwień.

Z uwagi na swą ponadprzeciętnie wysoką jakość oraz prezencję, doczepki z włosów słowiańskich wymagają odpowiedniej pielęgnacji przy zastosowaniu profesjonalnych środków pielęgnacyjnych oraz kosmetycznych renomowanych marek, które to dedykowane są perukom naturalnym oraz systemom uzupełnień włosów. Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie ich nabyć lub też nie wiedzą Państwo, który ze specyfików dostępnych na rynku sprawdzi się w przypadku nabytego wyrobu najlepiej, zachęcamy do zasięgnięcia porady naszych ekspertów – z przyjemnością polecą oni odpowiednie środki pielęgnacyjne oraz poinstruują w jaki sposób należy ich używać, aby zapewnić możliwie jak najdłuższą żywotność wyrobu. Miło jest nam poinformować, że doczepki oferowane przez naszą firmę mogą klientowi służyć nawet przez 1,5 roku od momentu nabycia, pod warunkiem oczywiście, że będą one właściwie użytkowane i regularnie poddawane odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym. Sami Państwo przyznają, że trudno na rodzimym rynku znaleźć produkty, które cechowałyby się równie dużą żywotnością!

Komu dedykowane są doczepki wykonane z włosia słowiańskiego? Są to przede wszystkim produkty dla klientów, dla których cena nie gra roli, bowiem pragną oni otrzymać wyrób z najwyższej półki, który legitymować się będzie niespotykaną dotąd jakością oraz pozwoli im efektywnie poprawić stan swojej fryzury lub też nadać im całkowicie nowego stylu. Na przestrzeni ostatnich lat, po wyroby z omawianego typu włosia naturalnego sięgały przede wszystkim gwiazdy małego i dużego ekranu, biznesmeni, modelki oraz osoby żywo śledzące najnowsze trendy modowe i starające się za nimi podążać.

Kiedy już opisaliśmy specyfikę włosów słowiańskich, czas przejść do sekcji niniejszego artykułu na którą większość z naszych czytelników czekała zapewne z niecierpliwością. Przyjrzyjmy się bowiem dokładniej zaletom oraz wadom takich doczepek.

Na pierwszy plan wysuwają się bezsprzecznie cechy pozytywne, z najwyższą jakością na czele. Eksperci specjalizujący się w porównywaniu oraz analizie kunsztu wykonania różnorakich wyrobów perukarskich zgodnym chórem informują, że ze świecą szukać produktów tak zachwycająco doskonałych jak właśnie te, których bazę stanowią pasma włosów słowiańskich. To jednakże nie wszystko! Jak wspominaliśmy już wcześniej, doczepki takie z uwagi na swoją specyfikę będą Państwu służyć przez wiele długich miesięcy lub nawet lat, gwarantując tym samym świetny stosunek ceny do jakości. Pomimo, że włosie nie było poddawane przed ani po zaaplikowaniu w produktach jakimkolwiek dodatkowym zabiegom kosmetycznym, to doczepki słowiańskie bardzo wdzięcznie poddają się koloryzacji i stylizacji, dzięki czemu nie będziemy skazani na ich pierwotny wygląd – będziemy mogli bowiem do woli eksperymentować z różnymi sposobami upięcia oraz odcieniami fryzury. Wielu konsumentów za równie istotny uznaje fakt, iż włosie stanowiące kluczowy komponent doczepek naturalnych legitymuje się niemalże identyczną strukturą co naturalna fryzura, a więc odróżnienie jej od elementów mających na celu wizualne pogrubienie i zwiększenie objętości uczesania będzie wręcz niemożliwe, nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

Czy włosy słowiańskie mają jakiekolwiek wady? Okazuje się, że niestety tak, a najistotniejszą z nich jest cena. Jest ona dość znaczna z uwagi na trudność pozyskania włosia oraz jego niezwykłą jakość. Wejście w posiadanie pasemek, które nigdy nie było poddawane jakimkolwiek zabiegom upiększającym jest zadaniem nie lada wymagającym i może przekładać się na nieco dłuższy niż w przypadku pozostałych dostępnych w naszym portfolio produktów czas oczekiwania na gotowe doczepki. Niektórzy klienci za problem uznać mogą także fakt, że omawiane pasma włosów dostępne są tylko i wyłącznie w kolorach naturalnych. Jeżeli jednak wszystkie z wymienionych aspektów nie są problematyczne dla osób zainteresowanych znaczną poprawą wyglądu swojej fryzury, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego salonu – z radością przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę wyrobu, którego cechą wyróżnikową będzie burza pięknych pasm włosów słowiańskich!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe