Jaki to był karnawał!

26 / 2 / 2019

Początek roku był bardzo pracowity! Zresztą, który nie był?! :) Poszliśmy nawet o krok dalej niż zwykle. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w pewnej imprezie. Może być to dla wielu kontrowersyjne, dla wielu normalne, a my wycofujemy się z oceny. Oceny to były w szkole a teraz już nie ma szkoły!

Z całego opisu, szczególnie przypadły nam do gustu słowa: ...w którym każdy znajdzie coś dla siebie Bez uprzedzeń, bez osądu; za to w pięknym wnętrzu... każdy będzie się czuł dobrze. Przecież właśnie tym się kierujemy!
Zgodnie z opisem: Putno Punto to pierwszy klub LGTB friendly, który wychodzi do ludzi. Klub znajduje się w centrum miasta. Jest to miejsce spotkań, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bez uprzedzeń, bez osądu; za to w pięknym wnętrzu, przy świetniej włoskiej kawie i dobrej muzyce każdy będzie się czuł dobrze.
Twój Drag Brzmi Znajomo polega wybraniu najlepszego występu Drag Queen. Uczestnicy są w pełnym makijażu, kostiumach i perukach.
Impreza odbywa się co miesiąc i ściąga prawdziwe tłumy do klubu. Każdy epizod ma inny motyw przewodni. W tym miesiącu motywem przewodnim jest miłość.
Ten karnawał był obfity w piękno, zabawę i stylizacje!  Zobaczcie sami! [gallery ids="4493,4494,4496,4497,4498"]
Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe