Peruka na zamówienie od HairAgain krok po kroku

17 / 8 / 2019

Czym jest peruka w rozumieniu HairAgain?

Zanim przejdziemy do meritum dzisiejszego artykułu, zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle jest peruka na zamówienie od HairAgain. Najprościej rzecz ujmując jest to kompleksowe uzupełnianie włosów, a konkretnie ubytków w owłosieniu głowy za pomocą spersonalizowanej peruki. Jak wszyscy wiemy, tupety czy peruki w tradycyjnym rozumieniu są gotowymi produktami o niezmiennych parametrach. Osoby szukające swojej peruki na zamówienie skazane są na wybieranie spośród oferty danego sklepu. Rzadko zdarza się, że dany model idealnie wpisze się w gusta osoby borykającej się z wypadaniem włosów.

Często kończy się na kompromisowych rozwiązaniach, a te zazwyczaj nie zapewniają pełnej satysfakcji na dłuższą metę. W wielu przypadkach wybrana peruka ma niewiele wspólnego z idealną fryzurą, a inwestycja w nowe włosy okazuje się chybioną. HairAgain wychodzi z założenia, że peruki i tupety powinny być integralną częścią nowego właściciela, przedłużeniem jego cech wizualnych i osobowościowych. Tylko peruka na zamówienie może spełniać ten warunek, dlatego też powstał pomysł na tworzenie peruk zgodne ze specyfiką wskazaną przez zamawiającego.

 

Peruka bez wychodzenia z domu

I choć na pierwszy rzut oka może wydawać się to mało realne, system włosów HairAgain z powodzeniem można zamówić bez konieczności odwiedzania punktu sprzedaży stacjonarnej. Oszczędzamy w ten sposób nie tylko czas i środki potrzebne na dojazd, ale także pozbywamy się krępującej dla niektórych konieczności rozmowy ze sprzedawcą na temat swojej łysiny. Wystarczy wejść na stronę HairAgain.com.pl i dokładnie prześledzić wszystko to, co zostało tam napisane o doborze peruki. A jest tego naprawdę sporo. Producent zadbał, by potencjalny Klient miał dostęp do pełnej wiedzy przed rozpoczęciem procesu składania zamówienia. Jeśli wirtualne kompendium okaże się niewystarczające, zawsze można zadać konkretne pytanie telefonicznie lub za pośrednictwem czatu z doradcą. Warto także prześledzić wątki na forum, by poznać opinie i doświadczenia obecnych użytkowników.

 

Hair system ? starter na start

Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z HairAgain, mogą zamówić lub wypożyczyć zestaw startowy. Co to takiego? Otóż jest to pakiet zawierający elementy tworzące Twoją perukę. Mając je w ręce, możesz dokładnie poznać różnice pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami i wybrać najlepsze dla siebie. Zestaw startowy daje także możliwość przedyskutowania swojego wyboru w domowym zaciszu w gronie bliskich. W pakiecie znajdują się różne rodzaje baz, oferowane typy włosów, odmienne sposoby mocowania, a także przyrządy do zdjęcia miary głowy.

 

Uzupełnianie włosów niejedno ma imię HairAgain

O tym, jak elastycznym rozwiązaniem jest peruka na zamówienie najlepiej świadczą parametry włosów, które Klient musi wskazać podczas składania zamówienia. Kupując w serwisie HairAgain, masz możliwość wybrania wśród różnych gatunków włosów. Do dyspozycji są włosy naturalne - słowiańskie, chińskie, indyjskie, europejskie, mongolskie oraz włosy syntetyczne. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę, która została przedstawiona na stronie internetowej. Kiedy już wybierzemy dany typ włosów, nadchodzi pora na określenie ich pozostałych cech: koloru, gęstości, stopnia skrętu i długości.

 

Włosy na zamówienie to trwały sposób na zagęszczanie włosów

Różnorodność w doborze poszczególnych parametrów rzutuje nie tylko na wygląd fryzury, ale także na kondycję peruki na zamówienie. Klienci noszący produkty HairAgain chwalą sobie trwałość, którą charakteryzuje się ten system włosów. Dlatego też coraz więcej osób wybiera je zamiast przeszczepu włosów, który jest dość kosztownym zabiegiem medycznym ze wszystkimi konsekwencjami tego terminu. Na trwałość peruki na zamówienie mają wpływ pielęgnacja, przede wszystkim mycie i czesanie, ale także sposób użytkowania. Najbardziej trwałe systemy mogą służyć swoim użytkownikom nawet do czterech lat.

--->  WŁOSY NA WYMIAR  <---

peruki na zam?wienie hair again

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe