Utrata włosów a zdrowie psychiczne

23 / 6 / 2020

 

Nie warto choćby próbować negować faktu, iż nadmierne przerzedzanie się lub wypadanie włosów może mieć opłakany wpływ na nasze samopoczucie oraz kondycję psychofizyczną. Nie powinno to dziwić, bowiem trudno o czerpanie pełnej radości z życia w momencie, gdy wiemy, że każda kolejna kąpiel, prysznic, czy choćby szczotkowanie fryzury wiązać się będzie z utratą kolejnych włosów. Taki stan rzeczy, szczególnie jeżeli utrzymuje się on przez nadmiernie długi okres czasu, doprowadzić może do poważnych problemów psychicznych, na czele z depresją, poczuciem wyalienowania, zaburzeniami łaknienia oraz bezsennością.


Jest to w pełni zrozumiałe, bowiem nie lada sztuką jest patrzeć z radością w przyszłość w momencie, gdy wszelkie stosowane szampony, odżywki i ampułki zdają się na nic, a osoba zmagająca się z problemem pozostaje zostawiona sama sobie, stając przed wizją konieczności poddania się bolesnej, inwazyjnej oraz niejednokrotnie nieskutecznej operacji przeszczepu włosów. Czy sytuacja taka musi mieć jednak miejsce?
Na szczęście nie, bowiem wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z oferty naszego zakładu, która to obejmuje setki, jeżeli nie tysiące różnorodnych peruk naturalnych i sztucznych pozwalających jak za dotknięciem magicznej różdżki zakryć wszelkie niedoskonałości oraz znów poczuć się pięknie w swoim ciele.

Wyrób perukarski okaże się zapewne także doskonałym rozwiązaniem w momencie, gdy podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu leczenia trychologicznego, jednakże doskonale zdajemy sobie sprawę, że na pierwsze efekty przyjdzie nam czekać od kilku do kilkunastu tygodni, a przez ten czas postanawiamy ukryć regenerującą się stopniowo fryzurę pod piękną i wystylizowaną zgodnie z naszymi oczekiwaniami peruką naturalną lub wykonaną z włókien syntetycznych.


Wielu naszych klientów informuje nas, że zakup peruki odmienił ich życie na lepsze, sprawiając że znów czują się one znacznie lepiej i pewniej w swoim ciele, a dodatkowo o wiele chętniej angażują się we wszelkiej maści wydarzenia towarzyskie, nie obawiając się negatywnych opinii dotyczących ich pozostawiającego nieco do życzenia uczesania. Rozwiązanie takie może mieć charakter tymczasowy lub też permanentny – w drugim przypadku pamiętać należy, aby peruki regularnie wymieniać w momencie, gdy ich stan znacznie odbiegać będzie od pierwotnego. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który z produktów byłby dla Państwa odpowiedni oraz w sytuacji, gdyby chcieli Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, warto udać się z wizytą do jednego w naszych salonów, w którym to nasi przedstawiciele udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz poratują profesjonalną poradą.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe