Czy warto zainwestować w system włosów?

9 / 6 / 2020

Coraz pokaźniejsza rzesza osób borykających się z różnymi odmianami łysienia rezygnuje z peruki na rzecz systemu włosów. Mimo relatywnie wysokich kosztów inwestycji w nową fryzurę, zwolenników nowoczesnego zagęszczania przybywa. Do tego rozwiązania coraz częściej przekonują się także ci, którzy swojej szansy na piękną fryzurę upatrywali w transplantacji. Dlaczego systemy są tak popularne?

Czym jest system włosów?

Metodę uzupełniania systemem nazwać można „niechirurgicznym przeszczepem włosów”. Rewolucyjna technika polega na wszczepianiu naturalnych włosów w wysokiej jakości bazę, która zlewa się ze skórą głowy. Podstawa może być przytwierdzona do skalpu miejscowo lub pokrywać całą głowę.

Fryzura stworzona na miarę

Systemu włosów nie kupimy podczas wizyty w salonie perukarskim. Każdy model wykonywany jest na specjalne zamówienie Klienta, pod dokładnym zapoznaniu się z jego specyficznymi potrzebami. Pomimo stosunkowo wysokiej ceny i długiego czasu oczekiwania na nowe włosy (produkcja systemu trwa zazwyczaj kilka miesięcy), efekt końcowy rekompensuje wszystkie niedogodności. System włosów jest idealnie dopasowany do oczekiwań, urody oraz kształtu głowy każdego Klienta. Jest także indywidualnym rozwiązaniem, czego nie może zagwarantować zakup peruki. Sami decydujemy, jaką gęstość będzie miała nowa fryzura, określamy kolor i strukturę włosa. Dzięki starannemu dobraniu składników oraz wykorzystaniu wysokiej jakości włosów naturalnego pochodzenia, odróżnienie systemu od włosy naturalnie wyrastających z głowy często jest niemożliwe. Ponadto, nowe włosy można modelować, dowolnie czesać i przycinać.

Pewność w każdych okolicznościach

W przeciwieństwie do peruki, system włosów może nam towarzyszyć w każdej sytuacji. Nie musimy już rezygnować z uprawiania sportu czy wyjazdów ze znajomymi z obawy o to, że włosy zsuną się w najmniej odpowiednim momencie. System włosów jest solidnie przymocowany do skalpu i nie zmienia swojego położenia. Nie musimy ściągać go przed spaniem ani przed wejściem pod prysznic. Mając na głowie system, możemy całkowicie zapomnieć o problemie łysiny.

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe