Fryzjerstwo

Naszą główną motywacją i celem przyświecającym nam w działaniu jest świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym możliwym poziomie. Warto jednakże dodać, że na tym nie poprzestajemy – pragniemy bowiem także stale podnosić kwalifikacje zatrudnionego personelu, poszerzać naszą ofertę i asortyment dostępnych produktów, jak również tworzyć przyjazną i wysoce profesjonalną atmosfery, która to pozwoli nam nie tylko utrzymać obecnych, ale i przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego, że działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, jak również udało nam się wypracować innowacyjne i nietypowe podejście do fryzjerstwa. Nie ukrywamy także, że z biegiem czasu stało się ono naszą prawdziwą pasją. Skutkuje to stale poszerzanym portfolio świadczonych usług – nie ograniczamy się bowiem wyłącznie do strzyżenia naszych klientów. Obecnie możemy Państwu także zaoferować koloryzację, wszelkiej maści fantazyjne upięcia, regenerację zniszczonych włosów, jak również ich optymalne uzupełnianie czy też przedłużanie.

Odwiedzając nasz salon będą Państwo mogli także zaopatrzyć się w najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, stylizacyjne i lecznicze, dzięki czemu w jeszcze pełniejszym stopniu będą Państwo mogli zadbać o kondycję swoich włosów.

Z przyjemnością informujemy, że w naszym salonie pracują wyłącznie przeszkoleni, posiadający odpowiednie doświadczenie i entuzjastyczni eksperci ds. pielęgnacji i stylizacji włosów, którzy to poza standardowymi usługami mogą także pełnić rolę doradców oraz zarekomendować Państwu najlepszy sposób upiększenia i rewitalizacji fryzury.

Warto także nadmienić, że robimy co w naszej mocy, aby poczuli się Państwo u nas jak w domu. W naszym salonie nie ma miejsca na pośpiech i bylejakość – zamiast tego oferujemy pyszną kawę i herbatę, przegląd najnowszej prasy oraz przyjazną, odprężającą atmosferę.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszej oferty – zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie lub też do kontaktu telefonicznego.

Jesteśmy wręcz przekonani, że jeżeli choć raz doświadczą Państwo profesjonalizmu, który od lat cechuje „Rokoko”, regularnie będą Państwo odwiedzali nasz salon. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam zgromadzić wokół siebie grono lojalnych klientów – mamy ogromną nadzieją, że Państwo również do nich dołączą!

 

Zachęcamy do odwiedzin w naszym zakładzie, który to mieści się w Warszawie, przy ulicy Zamoyskiego 43 (jest on zlokalizowany pomiędzy Teatrem Powszechnym, a filią firmy Wedel).
Kontakt z nami możliwy jest pod następującymi numerami telefonu:
22 871 94 25 oraz 501 893 271
Jak też drogą elektroniczną pod adresem: recepcja@rokokofryzjer.pl.

Usługi

  • Strzyżenie. Jest to najbardziej podstawowy zabieg fryzjerski, który jednocześnie ma niebagatelny wpływ na strukturę oraz wytrzymałość włosów. Właściwie ostrzyżone włosy staną się zdrowsze, bardziej lśniące, pełne energii i piękniejsze. Pragniemy w tym miejscu nadmienić, że nie ograniczamy się wyłącznie do pielęgnacji i stylizacji damskich włosów – w naszych progach z przyjemnością powitamy także panów! Doskonale wiemy jak poprzez odpowiednią stylizację fryzury poprawić Państwa prezencję ogólną oraz samopoczucie. Nie liczy się dla nas bowiem ilość a jakość, co z kolei przekłada się na indywidualne podejście do każdego klienta.
  • Koloryzacja. Jeżeli marzą Państwo o zmianie swojego wizerunku, chyba nie ma ku temu lepszej drogi niż właśnie poprzez koloryzację fryzury. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług z tego zakresu, włączając w to: farbowanie, refleksy, baleyage, jak również dekoloryzację. Dbamy także o odpowiednią pielęgnację włosów, aby po farbowaniu nie straciły one swego naturalnego blasku i unikalności. Podczas zabiegów stosujemy wyłącznie najlepsze produktu znanej marki Wella.
  • Trwała ondulacja. Dzięki temu zabiegowi, możemy nadać Państwa włosom prawdziwie fantazyjnego wyglądu, głównie poprzez zastosowanie wałków. Ondulacja może też zostać przeprowadzona celem wizualnego zwiększenia puszystości oraz objętości Państwa fryzury.
  • Fryzury okolicznościowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcą Państwo wyglądać wręcz onieśmielająco podczas wszelakich imprez i wydarzeń o wysokiej randze. Niezależnie, czy pragną Państwo olśnić zgromadzonych gości podczas ślubu, studniówki, okazjonalnego balu, czy imprezy sylwestrowej – z przyjemnością Państwu w tym pomożemy, dobierając odpowiedni styl fryzury do Państwa aparycji oraz panujących obecnie trendów.
  • Regeneracje. Nadmiar zanieczyszczeń, stres i brak witamin…wszystko to może sprawić, że włosy stracą swój naturalny blask. Możemy go jednak w prosty sposób przywrócić stosując w tym celu kosmetyki marek Joico, Seishin i Wella. Pozwoli to Państwu cieszyć się zdrowymi i błyszczącymi włosami o wiele dłużej!
  • Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów. W naszej ofercie znalazły się także usługi, które pozwalają w pełni przemodelować Państwa fryzurę – czy to przez jej zagęszczenie czy też przedłużenie w sposób niedostrzegalny gołym okiem. Przed przeprowadzeniem zabiegu nasi eksperci doradzą Państwu usługę, która najlepiej dostosowana będzie do Państwa preferencji i oczekiwań.

Promocje

Zarówno posiadaczom naszych kart rabatowych jak i nowym klientom zainteresowanym naszymi usługami oferujemy korzystne rabaty i promocje.

Doskonale wiemy, jak cieszy możliwość skorzystania z profesjonalnego zabiegu jednocześnie oszczędzając nieco ciężko zarobionych pieniędzy. Staramy się w regularnych odstępach czasu – najczęściej co miesiąc – wprowadzać nowe promocje i oferty specjalne, z których mogą Państwo skorzystać po spełnieniu określonych warunków!