Peruki naturalne

Peruki są dziś bardzo popularnym sposobem by dodać sobie pewności w walce z łysieniem spowodowanym chemioterapią czy też różnymi schorzeniami, które sprawiają że włosy na głowie się przerzedzają. Na rynku znaleźć można bardzo wiele rodzajów peruk. Najczęściej wybierane są peruki syntetyczne, w różnych wzorach i kolorach. Dzięki niewygórowanej cenie każda kobieta może pozwolić sobie na piękną i naturalnie wyglądającą perukę.

Wiele z tych peruk można także modelować i układać do woli, bez obawy, że ulegną zniszczeniu. Obecnie coraz bardziej dostępne stają się peruki naturalne, czyli te zrobione z prawdziwych włosów. Peruki naturalne wyglądają bardzo autentycznie i zachowują się jak naturalna fryzura. Dzięki Fundacji Magdaleny Prokopowicz o nazwie Rak&Roll udało się zebrać sporo włosów, które przeznaczono na wykonanie wielu peruk. Podczas akcji „Oddaj Włos” wiele kobiet, a nawet młodych dziewcząt, ścinało swoje naturalne, piękne i długie włosy, aby pomóc kobietom walczącym z chorobą i będącym dodatkowo w ciężkiej sytuacji finansowej. Każda osoba, która myśli o peruce powinna zgłosić się do naszej firmy. Jako

Rokoko Hair Company prowadzimy siec sklepów w całej Polsce. Sklepy o nazwie Beaute de Femme oferują peruki najlepszej jakości. W naszych sklepach znajdą Państwo zarówno medyczne produkty syntetyczne jak i naturalne. Dzięki medycznym perukom, które posiadamy w naszej ofercie każda kobieta może zmienić się nie do poznania. Włosy krótkie, długie i półdługie, a także różna naturalna kolorystyka sprawia, że każda z Pań może znaleźć to czego szuka i w ciągu jednej chwili zmienić się diametralnie, a nawet spełnić marzenia o fryzurze, o której zawsze śniła jednak nie miała odwagi na tak poważną zmianę. Jako firma oferujemy ponad 5000 różnych peruk i dzięki tej liczbie jesteśmy liderem na rynku. Peruki damskie, a także męskie tworzymy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem, tak by nasi klienci byli mogli znów poczuć się pewni siebie. Oprócz peruk naturalnych i syntetycznych proponujemy także peruki systemowe SecondHair System.

Bez względu na rodzaj peruki zapewnić możemy wygodę ich noszenia, a także długotrwały efekt pięknej i zadbanej fryzury, bez żadnych deformacji i złudzenia sztuczności. Wszystkie peruki idealnie odwzorowują naturalne fryzury, a dzięki zastosowanej najnowszych technologii trzymają się na miejscu przez cały czas noszenia. Dzięki zastosowaniu opatentowanego materiału antypoślizgowego o nazwie Novicap System, a także dzięki opatentowanemu systemowi regulacji peruk Modulocap System wszystkie produkty są najwyższej jakości i gwarantują najwyższą trwałość i wygodę noszenia. Formuła modyfikacji rozmiaru peruk Modulocap zapewnia idealne dopasowanie do każdej głowy, bez potrzeby przycinania peruki. Wystarczy uformować ją poprzez dociągnięcie odpowiednich sznureczków, które wyraźnie wpływają na kształt fryzury. Wiele peruk produkowanych przez naszą firmę posiada tak zwaną mikroskórę, która zapewnia naturalny wygląd włosów, zwłaszcza w miejscach tak zwanych przedziałków i zaczesów. Wspaniały, naturalny efekt wizualny tych peruk sprawia, że są one najczęściej wybierane zarówno przez Panie jak i Panów. Dodatkowym atutem naszej firmy z pewnością jest współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).

Oprócz tak zwanych peruk medycznych w wariantach naturalnych i syntetycznych nasza firma oferuje także różne peruki okazjonalne. Zarówno peruki naturalne i syntetyczne w różnych kolorach i niespotykanych kształtach fryzur mogą być fantastycznym dodatkiem do karnawałowej stylizacji. Dla osób, które chcą jedynie zagęścić fryzurę proponujemy treski i dopinki. Pozwalają one w bardzo bezpieczny i niezwykle szybki sposób sprawić, że nawet najrzadsze włosy nabiorą objętości czy wydłużą się w znaczny sposób, wyglądając przy tym niezwykle naturalnie. Dzięki specjalnie opracowanym klipsom są nie tylko bardzo trwałe, ale także nie rzucają się w oczy. Treski clip in czy dopinki hair in zapewnią wspaniałą fryzurę zaledwie w kilka chwil. Cała oferta naszej firmy i wszystkie peruki naturalne jak i syntetyczne dostępne w naszych sklepach wykonane są z największą dbałością o szczegóły i w trosce o zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Każdego kto zastanawia się nad zakupem peruki zapraszamy na naszą stronę, a także do naszych stacjonarnych sklepów na terenie całej Polski.