Peruki naturalne

logo_queen_of_nature-2

Queen of Nature

Dzięki nam Panie mogą znów poczuć się jak prawdziwe królowe przyciągając wzrok przechodniów, znajomych i członków rodziny naturalnymi, prawdziwie słowiańskimi włosami w kolorach pszenicy, czekolady, czy jesiennego listowia.

Peruki naturalne z kolekcji Queen of Nature to gwarancja zadowolenia, przede wszystkim dzięki zastosowaniu w nich włosów słowiańskich, które to charakteryzują się:

  • najwyższą jakością na rynku
  • naturalnym wyglądem oraz brakiem dodatków chemicznych, potencjalnie szkodliwych dla włosów i skóry
  • możliwością strzyżenia i farbowania wedle uznania osoby noszącej perukę
  • trzema różniącymi się od siebie rodzaje baz, dzięki czemu klient może wybrać produkt, który w największym stopniu przypadnie mu do gustu

Kolekcja peruk naturalnych Queen od Nature skierowana jest dla wszystkich osób ceniących sobie maksymalną jakość wykonania, optymalny komfort noszenia peruki oraz wykorzystanie jedynie naturalnych komponentów.

follea-logo-dark

Peruki z włosa Europejskiego FOLLEA

Pragniemy Państwu także zaoferować najwyższej jakości peruki naturalne  FOLLEA® wykonane z włosa naturalnego. Warto w tym miejscu nadmienić, że zyskały sobie one ogromną przychylność w wielu zakątkach świata, przede wszystkim z uwagi na kunszt ich wykonania, wykorzystanie najdoskonalszych komponentów oraz najwyższą jakość włosa naturalnego. Do produkcji omawianych produktów stosuje się jedynie włosy europejskie.  FOLLEA® sprawdzi się idealnie, niezależnie od tego, co jest przyczyną utraty włosów w Państwa przypadku: inwazyjny zabieg chemioterapii, postępujące łysienie( łysienie całkowite/łysienie plackowate/wypadanie włosów), czy też uwarunkowania genetyczne lub osłabione na skutek działania czynników zewnętrznych włosy.

Facebook