Protezy piersi i bielizna dla Amazonek

Firma Rokoko to nie tylko ekspert w zakresie trychologii i estetyki włosów. Wśród naszych Klientek jest jedna szczególna grupa: Panie, które w trakcie dzielnej walki z nowotworem zostały poddane zabiegowi mastektomii. Wiemy, że po operacji przechodzą trudny czas: zmiany w ciele, nowy wizerunek, mnóstwo wątpliwości i pytanie, jak wejść w nowe życie bez utraty pewności siebie.

Już od lat wspieramy ten cel: poczuć się znowu piękną, pewną siebie kobietą. Z tą myślą w naszej ofercie o długiego czasu znajadują się protezy piersi oraz biustonosze dla Amazonek. Mamy świadomość, że takie produkty muszą być nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne, dlatego firma Rokoko współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości protezy piersi oraz gorsety protetyczne wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Mamy na uwadze, że kupowanie produktu takiego jak proteza piersi lub nowy stanik po mastektomii to bardzo osobisty czas. Stąd w naszych salonach zadbaliśmy, aby był on maksymalnie komfortowy, a dobre samopoczucie naszych Klientek to – priorytet, któremu nie uchybiamy w najmniejszym stopniu. Każda Amazonka znajdzie u nas:
– szeroki wachlarz rodzajów, typów i rozmiarów protezy piersi
– biustonosze dla Amazonek renomowanych polskich i światowych marek
– profesjonalną, specjalistycznie wyszkoloną obsługę
– kameralne przymierzalnie
– indywidualne podejście i dyskrecję

Dzięki naszej bogatej ofercie oraz najwyższej jakości profesjonalizmowi podczas dobierania protezy piersi i gorsetu protetycznego, z salonu Rokoko wyjdzie Pani pełna poczucia pewności siebie, kobiecości i satysfakcji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę renomowanych firm takich jak: