Treski i dopinki

Firma Rokoko Hair Company oferuje również dopinki do włosów, które pozwalają na szybkie i częste zmiany fryzury bez narażania włosów na osłabienie. To idealny sposób na szybką metamorfozę. Rano możesz być krótko ostrzyżoną blondynką, a już wieczorem zachwycić znajomych pięknymi i długimi lokami.

Ponadto dopinki pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę na wyjątkowe okazje np. na ślub, bal karnawałowy czy wieczorną randkę. Dzięki nim możesz też eksperymentować. Gdy nowa fryzura Ci się nie spodoba, po prostu ją zmienisz. To doskonały produkt dla kobiet lubiących bawić się swoim wyglądem oraz dla tych, które potrzebują błyskawicznej odmiany.

Dopinki dostępne w ofercie są długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne lub jasne. Ponadto do wyboru jest bogata gama kolorów. Mocuje się je za pomocą klipsów lub gumek. Do najpopularniejszych kolekcji należą: Flawless i Put on Pieces. W kolekcji Flawless dostępna jest również sama grzywka mocowana na cienkim silikonowym paseczku, który przylega do skóry głowy. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla niecierpliwych osób, które nie lubią zapuszczać włosów.

Idealny sposób na szybką metamorfozę. Gdy nowa fryzura Ci się nie spodoba, możesz po prostu ją zmienisz. Dopinki dostępne w ofercie są długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne lub jasne. Bogata gama kolorów.

cola
cremant
frappe
00_Brandy_83_kl
00_Cremant_101_kl
00 Haarteile_0045_Frapee
Facebook