Treski i dopinki

Firma Rokoko Hair Company pragnie zaoferować Państwu wysokiej jakości dopinki do włosów. Dzięki nim będą Państwo w stanie dowolnie oraz bez jakichkolwiek trudności zmieniać fryzurę, jednocześnie nie osłabiając struktury włosów. Ich zastosowanie pozwoli Państwu całkowicie zmienić swój styl w mgnieniu oka, co szczególnie przyda się przed wszelkiej maści bankietami, przyjęciami, czy uroczystościami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z treskami dowolnie eksperymentować, dostosowując je do własnych potrzeb i preferencji stylistycznych. Jeżeli dane ułożenie fryzury uznają Państwo za nieatrakcyjne, wystarczy wyłącznie kilka minut, aby całkowicie je zmienić i przejść kolejną metamorfozę. Do dalszych prób zapewne zachęci Państwa fakt, że dopinki nie będą miały jakiegokolwiek negatywnego wpływu na włosy naturalne, a więc nie osłabią, nie zmierzwią i nie wysuszą ich.

Nasz asortyment dopinek,tresek, doczepek jest niezwykle bogaty. Mają Państwo bowiem do wyboru produkty długie, krótkie, kręcone, proste oraz charakteryzujące się zarówno jaśniejszym jak i ciemniejszym odcieniem.

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się dwie kolekcje, a mianowicie – Flawless i Put on Pieces. Pierwsza z nich obejmuje także wysoce komfortową grzywkę mocowaną przy pomocy niemalże niewidocznego, niezwykle cienkiego paseczka wykonanego z sylikonu. Jeżeli nie mają Państwo czasu ani ochoty zapuszczać dłuższych włosów, produkt ten okaże się strzałem w dziesiątkę!

Idealny sposób na szybką metamorfozę. Gdy nowa fryzura Ci się nie spodoba, możesz po prostu ją zmienisz. Dopinki dostępne w ofercie są długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne lub jasne. Bogata gama kolorów.