O nas

Rokoko  to rodzinna firma, która została założona w 1999 roku w Warszawie, z pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Rozpoczynając działalność od otwarcia salonu fryzjerskiego na warszawskiej Pradze, w ciągu kilku lat stworzyliśmy sieć sklepów perukarskich oraz  wyprodukowaliśmy własne kolekcje peruk syntetycznych Beaute de Femme, Hair Diamonds, Hair Secret i Hair2Be oraz kolekcję turbanów, która jest wspaniałą alternatywą dla peruk.

Odpowiadając na potrzeby klientów stworzyliśmy wysokiej klasy kolekcję peruk Queen of Nature. Znakiem rozpoznawczym tej kolekcji mogą być naturalne niemodyfikowane najwyższej jakości włosy słowiańskie, dzięki którym peruka uzyskała nowe oblicze. Zapraszamy na stronę by zapoznać się z modelami w kolekcji https://queenofnature.pl/

Dodatkowo, stopniowo się rozwijając, otworzyliśmy 10 własnych sklepów perukarskich Rokoko w Białymstoku, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Bydgoszczy.

W każdym punkcie oprócz własnych kolekcji peruk, można znaleźć światowej klasy produkty, łącznie ponad 5000 różnych fasonów i kolorów. Peruki z włosów syntetycznych i naturalnych, turbany, kosmetyki pielęgnacyjne, produkty maskujące i działające przeciw wypadaniu włosów.

Będąc hurtownią staliśmy się głównym dystrybutorem peruk medycznych oraz akcesorii perukarskich  zaopatrującą większość sklepów medycznych w Polsce. Współpracując z najlepszymi markami na rynku, oferujemy również szeroką gamę protez piersi i bieliznę dla Amazonek.

Firma Rokoko Hair Company jest również Generalnym Dystrybutorem światowych marek perukarskich takich jak :  Ellen Wille, Raquel Welch, NJ Creation Paris. Ostatnio do naszego portfolio dołączyliśmy światowej renomy kolekcję peruk z włosów naturalnych – markę Follea.

Nasze portfolio produktowe to:

 

-peruki naturalne
-peruki syntetyczne
-peruki systemowe
-peruki damskie oraz męskie
-systemy włosów
-turbany
-zagęszczanie włosów
-przedłużanie włosów
-produkty maskujące
-preparaty na porost włosów
-produkty dla amazonek
-leczenie chorób włosów i skóry

 

 

Wśród wszystkich dostępnych peruk oferujemy również nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

Rozwiązanie firmy NJ Creation – Modul Cap, które pozwala regulować wielkość peruki poprzez regulacje wszytego układu sznureczków. Kolejnym rozwiązaniem tej firmy jest „Anti-slip”, dzięki któremu peruka nie ma możliwości zmiany położenia. Zostało to opatentowane w Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich, obecnie trwa procedura patentowa w Japonii. Dzięki działaniu bazy i reakcji termicznej ze skórą głowy, peruka pozostaje idealnie dopasowana bez uciskania i pozwala wykonywać wszystkie codziennie czynności w poczuciu pewności i komfortu.
Firma Ellen Wille natomiast wprowadziła włos syntetyczny niepodatny na wysoką temperaturę, a tym samym klientki mogą same modelować wybrane modele.

Obecnie popularnym dodatkiem technicznym wśród peruk jest mikroskóra, która zapewnia naturalny prześwit skóry i tym samym zapewnia bardzo naturalny wygląd. Wszystko w zależności od potrzeb klienta.

Jako firma dzielimy się również naszym doświadczeniem i wiedzą oraz z przyjemnością wspieramy innych. Z tego powodu współpracujemy czynnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i bierzemy udział w kampaniach i wydarzeniach wspierających ludzi chorych na raka.

W akcji „Daj włos” zorganizowanej przez Fundację Rak’n’Roll z włosów przekazanych przez wolontariuszy, wyprodukowaliśmy serię peruk z włosów naturalnych, która została rozdana kobietom chorym onkologicznie i znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. (www.raknroll.pl)

Równolegle, uczestniczmy w polskim wydaniu międzynarodowej akcji „Look Good…Feel Better”. W ramach tej akcji są organizowane warsztaty z pacjentkami w Szpitalach Onkologicznych, mające na celu uświadomienie kobietom, że mogą być piękne cały czas. Nasi wolontariusze podczas tych warsztatów prezentują peruki i turbany. (www.piekniejszezycie.org)

Chcąc wzbogacić naszą ofertę i dostarczyć indywidualnych rozwiązań osobom, które borykają się z problemem przerzedzenia czy utraty włosów, stworzyliśmy oddzielną gałąź w naszej działalności. Jest nią Klinika Włosa – SecondHair Clinic.

Jesteśmy dumni, że w naszej klinice stworzyliśmy dla Państwa ofertę najnowocześniejszych badań tj. trychologiczne badanie skóry głowy, włosów oraz ich cebulek czy analiza pierwiastkowa włosa, innowacyjnych zabiegów tj. mezoporacja, laser hełmowy Oaze, mikropigmentacja skóry głowy oraz indywidulanych konsultacji, które mają na celu nie tylko określenie przyczyn, dlaczego włosy nie są piękne, gęste i zdrowe, ale przede wszystkim jak sprawić by takie były.

Z chęcią dobierzemy do Państwa potrzeb indywidualny program zabiegowy lub zaproponujemy innowacyjne rozwiązania na wypadanie włosów i łysienie.

Szczycimy się również tym, że w naszej ofercie posiadamy innowacyjną, niechirurgiczną metodę uzupełnienia włosów – SecondHair Systems®, która jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Nie ma żadnych ograniczeń zdrowotnych i wiekowych, doskonała dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Można nią uzupełniać wszystkie ubytki bez względu na rodzaj łysienia.
Sprawdź sam, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.
Dzięki SecondHair Systems® będziesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji, a nowe włosy pozwolą Ci cieszyć się życiem jak dawniej.

Jeśli martwi Cię wypadanie włosów lub cierpisz w powodu łysienia,
skontaktuj się z nami.

Więcej informacji na secondhair.pl.

Dodatkowo prowadzimy rozbudowany serwis internetowy specjalizujący się  niechirurgicznym uzupełnianiu ,przedłużaniu i zagęszczaniu włosów bez wychodzenia z domu, dzięki naszej witrynie  Hair Again – www.hairagain.com.pl

Mamy również zaszczyt oraz wielką przyjemność współpracy z :