SecondHair Systems

logo-300x95

Martwi Cię wypadanie włosów? Cierpisz w powodu łysienia?
Potrafimy Ci pomóc.

Przedstawiamy rewolucyjną metodę uzupełnienia włosów, która jest alternatywą dla przeszczepu włosów.

Co to jest?

Jest to metoda bezpieczna, bezbolesna i skuteczna. Stosowana z powodzeniem na całym świecie, teraz pojawiła się także w Polsce.

SecondHair Systems® to niechirurgiczna metoda uzupełniania włosów, wykorzystująca najnowsze technologie i osiągnięcia naukowców z całego świata m.in. ze Stanów Zjednoczonych, z Kanady i Japonii. Bez skalpela i ryzykownych zabiegów gwarantuje wspaniały efekt – naturalną fryzurę. Bezpieczeństwo zapewniają hipoalergiczne produkty, najwyższa jakość materiałów i fachowa obsługa z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dla kogo?

SecondHair Systems® to metoda polecana wszystkim, którzy nie są zadowoleni ze swoich włosów. Zarówno osobom, które straciły je w wyniku typowego łysienia androgenowego lub wskutek choroby, urazu, oparzeń, chemioterapii i naświetlań, jak i osobom z rzadkimi czy zbyt cienkimi włosami.

Sprawdź sam, a efekt przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania.
Oto przykładowe metamorfozy osób, które zaufały naszej metodzie SecondHair Systems.

              
              
Zapomnij o standardowych perukach, tupetach i bolesnych, często nieskutecznych przeszczepach. Postaw na nowoczesną i niezawodną metodę SecondHair Systems®, a skończą się Twoje kłopoty z włosami. Dzięki SecondHair Systems® będziesz czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Koniec nerwowego zerkania w lustro i sprawdzania czy wszystko jest ok. Nowe włosy pozwolą ci cieszyć się życiem jak dawniej. Możesz w nich spać, pływać, biegać… słowem robić, to, na co masz ochotę.

Metoda jest całkowicie bezbolesna, nie uczula, nie wywołuje żadnych działań ubocznych. Największą jej zaletą jest skuteczność. W przeciwieństwie do peruki czy przeszczepu, metoda ta gwarantuje naturalny efekt – do złudzenia przypominający Twoje prawdziwe włosy. Chcesz się sobie i innym podobać? Przyjdź do nas. Gwarantujemy Ci komfort i skuteczność za rozsądną cenę.

Konsultacje

Zapraszamy na konsultacje do Kliniki Włosa-SecondHair Clinic znajdującej się w Warszawie oraz do punktów konsultacyjnych SecondHair Systems  w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Więcej informacji na www.secondhairclinic.pl
Aby umówić się na konsultacje, prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 619 52 42.

SecondHair Systems® - Nowe, piękne włosy bez bólu i skalpela.
Niechirurgiczna metoda uzupełnienia włosów dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Metamorfozy

Jako firma Rokoko mieliśmy ten ogromny zaszczyt poznać i zaprosić do współpracy Panią Magdalenę Prokopowicz – Prezesa Fundacji Rak&Roll.
Tymbardziej jesteśmy dumni, że Pani Magdalena zaufała nam i naszej innowacyjnej metodzie uzupełnienia włosów. Poniżej umieszczamy efekty naszej współpracy.

Pani Magdalena, która cały czas bardzo aktywnie wspierała osoby dotknięte chorobą, udowodniła, że cały czas, pomimo ciężkiej choroby,  można emanować pozytywną energią i wyglądać pięknie.

kliknij po więcej…

Facebook