Zabłyśnij w sylwestrową noc!

13 / 12 / 2019


Grudzień jest szczególnie magicznym i intensywnym czasem w ciągu roku. Zaraz po Bożym Narodzeniu, czeka nas kolejna atrakcja, czyli Sylwester. Huczne przywitanie Nowego Roku to doskonała okazja do tego, aby nieco zaszaleć i zaprezentować się w nowej odsłonie . Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na dodanie sobie atrakcyjności i charakteru wieczorowej kreacji jest założenie peruki.


Peruka syntetyczna – wielka metamorfoza niskim kosztem

Peruka syntetyczna jest absolutnym must have w garderobie każdej trendsetterki kochającej kreatywną zabawę modą. Nowoczesne modele proponowane przez czołowych producentów nie przypominają swoich poprzedników znacznie niższej jakości. Wyprodukowane z syntetycznego materiału peruki do złudzenia przypominają wyrastające z głowy włosy. Dzięki starannym konstrukcjom (na przykład wykończeniu typu lace front), zlewają się ze skórą głowy, zapewniając naturalny wygląd, a co za tym idzie – maksymalny komfort użytkowania.


Peruki syntetyczne są znacznie tańsze od modeli z włosów pozyskiwanych od ludzi. Warto mieć świadomość, że produkowane fabrycznie włosy pozbawione są łusek, a więc są bardziej narażone na zniszczenia. Zastępcza fryzura nie może być poddawana suszeniu gorącym powietrzem, prostowaniu ani kręceniu. Na jej kondycję ma również wpływ sposób przechowywania oraz czyszczenia. Zadbana peruka będzie w nienagannym stanie służyła przez kilka lat.

 

peruki_karnawałowe tania_peruka peruka_kolorowa

      

Baw się modą!
Burza ciemnych loków, gładkie pasma w modnym kolorze popielatego blondu, a może hollywoodzkie fale? W sklepach z perukami znajdziesz ogrom różnorodnych modeli, spośród których z pewnością odkryjesz wariant idealnie pasujący do kreacji oraz podkreślający naturalną urodę. Co ważne, producenci peruk oferują nie tylko klasyczne, naturalnie wyglądające fryzury, ale również te niezwykle oryginalne i niecodzienne. Zabawa sylwestrowa albo karnawałowa to być może jedyna okazja w ciągu roku, aby zastąpić swój kolor włosów odważnym różem albo fioletem.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: PERUKA.PL

 

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe