Peruki na zamówienie. Indywidualny projekt- czy warto?

28 / 1 / 2020

 

Na rynku znaleźć można wiele produktów perukarskich wytwarzanych masowo, bez przykładania wagi do osobistych preferencji klientów. Co prawda w niektórych przypadkach mogą się one okazać strzałem w dziesiątkę, bowiem za niewielką cenę możemy stać się posiadaczami wyrobu, który posłuży nam podczas spotkania towarzyskiego lub ważnego wydarzenia, maskując fakt przerzedzających lub nadmiernie wypadających włosów ? jeżeli jednak zależy nam na jakości, powinniśmy pójść inną drogą.

Bardziej wymagający klienci zainteresować się powinni produktami w pełni personalizowanymi, w przypadku których wyrób powstaje niejako pod kuratelą oraz z uwzględnieniem wszelkich uwag i potrzeb klienta.

peruka_na_zamowienie

 

 

Peruka wykonana na zamówienie to gwarancja, że kolor, styl upięcia, grubość oraz długość będą dokładnie takie, jak konsument sobie wymarzył, a wszelkie ewentualne niedociągnięcia można będzie poprawić bezpośrednio w zakładzie, w którym osoba taka składała zamówienie. W sytuacji, gdy oglądając kolorowe magazyny natkniemy się na styl fryzury, który szczególnie wpisze się w nasze gusta, możemy go zaprezentować specjalistom w procesie określania specyfiki peruki.

Eksperci z radością powitają dodatkowe informacje dzięki którym wykonanie peruki stanie się o wiele łatwiejsze, natomiast my będziemy mogli mieć przekonanie graniczące niemalże z pewnością, że już po pierwszych przymiarkach wyrób z miejsca stanie się naszym ulubionym.

Personalizacja peruki to bez wątpienia przyszłość perukarstwa, bowiem pokazuje, co w sztuce tej jest najważniejsze ? indywidualne podejście do klienta, faktyczna troska o jego potrzeby oraz dostosowywanie cech produktu finalnego do jego osobistych preferencji. Wystarczy jedno porównanie peruki produkowanej masowo z wyrobem jednostkowym, aby przekonać się, który z nich wolelibyśmy codziennie nosić na głowie!

 

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe