Bubble me gumka z włosów słowiańskich

5 / 8 / 2021

Bubble me gumka z włosów słowiańskich

Bubble me gumka z naturalnych włosów słowiańskich najwyższej jakości już dostępna w sprzedaży!

Może pamiętacie a może nie, ale gumka z włosów podbiła już serca kobiet pod koniec lat 90', był to absolutny hit! Co prawda wcześniej gumka była wykonana z włosów syntetycznych co znacznie skracało czas jej użytkowania. Włosy mechaciły się dość szybko i nie wyglądały już tak ładnie...

Gumka LUX BUBBLE ME wykonana jest w 100% z naturalnych włosów słowiańskich, nigdy nie farbowanych ani nie poddawanych trwałym zabiegom chemicznym. 

Czym charakteryzują się włosy słowiańskie?

Włosy słowiańskie charakteryzują się wysokim połyskiem i miękkością. Mimo swojej delikatności są wytrzymałe i podatne na zabiegi stylizujące. Co ważne, ich struktura, kolor, grubość są identyczne z naszymi, przez co nie trzeba ich poddawać intensywnym zabiegom rozjaśniania mogącym w konsekwencji je osłabić. Dostępna paleta kolorów jest naprawdę bogata. Osoby nie farbujące włosów mogą bardzo dobrze dobrać odpowiedni odcień, pasujący do swoich naturalnych włosów. Przy produktach wykonanych z włosów słowiańskich możemy również dokonywać bezpiecznej ich koloryzacji. 

Gumka z włosów LUX BUBBLE ME jest idealna do stworzenia tzw. "Messy bun" czyli niedbałego koka.

Dziewczyny, które do tej pory cierpiały na zbyt małą ilość włosów do stworzenia tej fryzury będą miały większe pole do popisu. Od dziś każdy może stworzyć piękny kok!

- 8 kolorów z palety włosów słowiańskich do wyboru

- gumkę możesz zafarbować na dowolny kolor

Obejrzyj gumkę w ruchu!

Wszystkie dostępne treski i dopinki możesz zobaczyć klikając TU -> TRESKI, DOPINKI, KUCYKI

 

 

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe