Jak ukryć łysinę na czubku głowy? Zagęszczanie włosów w kilka minut - mini topper z włosów słowiańskich LUX PAN ME

10 / 9 / 2021

Jak ukryć łysinę na czubku głowy? Zagęszczanie włosów w kilka minut - mini topper z włosów słowiańskich LUX PAN ME

Włosy są ważną częścią naszego ciała. Dodają nam urody, a przede wszystkim pewności siebie. Jeśli myślisz, że wypadanie włosów i łysienie dotyka tylko mężczyzn, jesteś w wielkim błędzie. Niestety wypadające włosy są również zmorą damskiej części społeczeństwa, czasem problem ten dotyka nawet dzieci. Częstą przyczyną łysienia są choroby autoimmunologiczne.

Jak sobie poradzić z przerzedzeniem włosów? 
W pierwszej kolejności powinniśmy udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać badania krwi, by sprawdzić czego nam w organizmie brakuje. Od tego zależy nasza dalsza droga radzenia sobie z problemem. 

Twój cel to gęste włosy? Chcesz dobrze wyglądać?
Na głowie miejscem strategicznym, na którego gęstości nam najbardziej zależy, jest jej czubek. Przerzedzenie włosów w tym miejscu jest dosyć łatwe do ukrycia, w czym skutecznie i bez pomocy skalpela pomoże Ci TOPPER.
Toppery są najbezpieczniejszą, niechirurgiczną metodą uzupełnienia włosów i dodania im objętości. Jest to też metoda dla osób, którym po prostu potrzebne jest zagęszczenie włosów (mają cienkie włosy - których ogólnie jest za mało; nie mają prześwitów, ale chcą mieć pełniejszą fryzurę i lepiej się czuć).

Dla wszystkich kobiet, którym towarzyszy problem prześwitów na czubku głowy, polecamy Mini Topper LUX Pan Me!

Czym charakteryzuje się nasz topper? LUX Pan Me cechują lśniące i miękkie dziewicze włosy słowiańskie, które nie były nigdy poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Występuje w 9 naturalnych kolorach. Niewielka, płaska i okrągła baza doskonale wtapia się w żywe włosy. Mocowanie do własnej fryzury jest możliwe dzięki dwóm spinkom typu clip-in umieszczonym po przeciwległych stronach. Same włosy mają 17,5cm długości, dobrze się prezentują przy fryzurach krótszych i dłuższych cieniowanych.
Dzięki swojej najwyższej jakości, topper ten można bezpiecznie modelować i farbować.

Jeśli do tej pory nie jesteście przekonane do LUX Pan Me, z pewnością pozytywnie zaskoczy was jego cena! Koniecznie musicie ją sprawdzić!

Rokoko Hair Company

Rokoko Hair Company
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa

 

Infolinia:
22 648 14 00
22 871 94 10
rokoko@rokoko.com.pl

© 2021 Rokoko Hair Company | Wykonanie: PixelCaffe